O firmie

Jesteśmy wyłącznym importerem odkurzaczy firmy  DEPURECO na teren Polski.
 
W Depureco Industrial Vacuums nie tylko produkujemy odkurzacze przemysłowe: tworzymy innowacje, oferując pomoc i wsparcie naszym klientom, kierując się etyką i szacunkiem dla tych, którzy z nami pracują i którzy zawsze nas wybierają.
Nasze profesjonalne odkurzacze wykorzystywane są głównie na liniach produkcyjnych firm, gdzie eliminują wszelkie pozostałości po obróbce w różnych dziedzinach przemysłu: od chemiczno-farmaceutycznej po tekstylia, od obróbki metali po przemysł spożywczy. Mamy idealne rozwiązanie do każdego zastosowania. Zaprojektowane wspólnie z Tobą, wokół Twoich potrzeb. Ponieważ również gruntowne czyszczenie i higiena w pomieszczeniach produkcyjnych mają wpływ na jakość i wyniki firmy, a każda firma ma inne potrzeby.

Nasze odkurzacze projektujemy zawsze z myślą o ludziach, którzy je wybiorą, ponieważ wartość tego, co robimy, wynika tylko z zadowolenia naszych klientów. Dlatego nasze produkty muszą być proste i praktyczne w użyciu.
Wysłuchujemy próśb tych, którzy decydują się na nas wybrać i pracujemy nad przewidywaniem ich potrzeb w ciągle ewoluującym systemie przemysłowym. Współpracujemy z naszymi klientami w poszukiwaniu najlepiej dopasowanego systemu odkurzania i zawsze jesteśmy po ich stronie na każdym etapie procesu pomocy.

Projektujemy rozwiązania odkurzania, które usprawniają procesy produkcyjne i jakość pomieszczeń roboczych. Nasza sieć sprzedaży zawsze współpracuje bezpośrednio z naszymi klientami, aby w pełni zrozumieć potrzeby aplikacyjne firmy, w której działają oraz dokładnie i skutecznie spełniać określone wymagania. Ponieważ wierzymy w znaczenie pracy zespołowej, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy.

Nasze procesy produkcyjne otrzymały jedne z najważniejszych certyfikatów potwierdzających doskonałość ich jakości

Mamy wielki cel: chcemy ciągle się doskonalić i doskonalić, aby zapewnić standardy najwyższej jakości. Skupienie się na Twoich potrzebach spełnia tę chęć rozwoju. To dzięki Wam jesteśmy zmotywowani do prowadzenia badań, opracowywania nowych technologii, inwestowania, aby oferować nowe rozwiązania i aplikacje, które są coraz bardziej efektywne w dziedzinie odkurzania przemysłowego.

Zawsze stawiamy na doskonałość, również pod względem naszego zaangażowania w gwarantowanie szacunku i wsparcia dla ludzi, którzy z nami współpracują i naszych klientów, a tym ostatnim oferujemy dokładną i szczegółową obsługę.

Mocno wierzymy w pracę zespołową, wydobywanie z ludzi tego, co najlepsze. Nasz zespół dzięki fachowej wiedzy każdego jesteśmy w stanie spełnić prośby firm z każdego sektora. Nasz personel techniczny jest gotowy do zaspokojenia potrzeb związanych z odkurzaniem każdej branży: ma pełną świadomość potencjału maszyn znajdujących się w naszym katalogu i służy fachową poradą w doborze najlepszego rozwiązania do odkurzania materiałów takich jak pyły, płyny, ciężkie wióry, ceramika odpady, żwir i wiele więcej.

Więcej informacji pod numerem +48 32 307 36 00 lub mail: biuro@depureco-polska.pl


Przejdź do strony głównej
2022 CLEANEA.pl - wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu