CERTYFIKACJE


Depureco odkurzacze certyfikat Ex TUV NORD
ATEX: Kwalifikacja do pracy w środowiskach zagrożonych wybuchem z produktami potencjalnie wybuchowymi. Każdy produkt Depureco, certyfikowany do pracy w środowiskach z potencjalnie wybuchową atmosferą, jest dokładnie zaprojektowany i zbudowany, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo we wszystkich warunkach pracy. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie turbin bocznokanałowych Ex-Proof (tj. przeciwwybucowych), "certyfikowanych przez tego samego producenta" - albo "certyfikowanych przez TUV NORD",  druga opcja brzmi lepiej

3D IIIB: kwalifikacja do środowisk pracy sklasyfikowanych jako Z22, "do pracy z materiałami nieprzewodzącymi" lub "do zaciągania materiałów nieprzewodzących"

3D IIIC: kwalifikacja do środowisk pracy sklasyfikowanych jako Z22, "do pracy z materiałami przewodzącymi" lub "do zaciągania materiałów przewodzących"

3GD IIIB: kwalifikacja do środowisk pracy sklasyfikowanych jako Z22 lub Z2, "do pracy z materiałami nieprzewodzącymi" lub "do zaciągania materiałów nieprzewodzących"

3G IIIB: kwalifikacja do środowisk pracy sklasyfikowanych jako Z2, "do pracy z materiałami nieprzewodzącymi" lub "do zaciągania materiałów nieprzewodzących"

1/3D IIIC: kwalifikacja do środowisk pracy sklasyfikowanych jako Z22, "również do pracy z materiałami przewodzącymi" lub "również do zaciągania materiałow przewodzących. Odkurzacz może być certyfikowany dla strefy Z20 dla środowiska wewnętrz urządzenia i dla strefy Z22 dla środowiska zewnętrznego urządzenia przez TUV NORD.

1/2D IIIC: kwalifikacja do środowisk pracy sklasyfikowanych jako Z21, "do pracy z materiałami przewodzącymi" lub "do zaciągania materiałow przewodzących. Odkurzacz może być certyfikowany dla strefy Z20 dla środowiska wewnętrz urządzenia i dla strefy Z22 dla środowiska zewnętrznego urządzenia przez TUV NORD.

Dla rynków Amerikańskiego i Kanadyjskigo istnieje możliwość dodatkowego certyfikowania niektórych modeli w klasie II Div 2.

odkurzacze depureco certyfikaty filtry M class HEPA H14

IFA: Filtry klasy M dla całego asortymentu, gwarancja skuteczności filtracji do 1 mikrona na zebranych pyłach.
IFA: Filtry HEPA H14 dla całego asortymentu, gwarancja blokowania pyłów do 99,995% na 0,18 mikronie.

depureco odkurzacze certyfikat ISO

ISO: Zapewnienie spójności w sposobie działania firm na całym świecie, zapewniając konsumentom usługi i produkty najwyższej jakości.
ISO 9001:2015: dla jakości, nawet w procesach wewnętrznych.CE: Każdy odkurzacz, przed dostawą, musi przejść kilka testów funkcjonalnych i jakościowych, po których wydawany jest certyfikat CE i dołączany do instrukcji obsługi i konserwacji oznaczonej numerem seryjnym odkurzacza.Zgodność z UL CSA: Wszystkie turbiny bocznokanałowe i zastosowane komponenty elektryczne w większości przypadków posiadają certyfikat CSA-UL.
 

Przejdź do strony głównej
2022 CLEANEA.pl - wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu